Po Eurobikefestu..

Ahoj. Páteční Euro Bike Fest v Pasohlávkách v ATC Merkur byl super a děkujeme všem za parádní odezvu! 🤘🔥🤘 Opět nás to nabilo energií na několik dnů dopředu 🙂 Tady jedna momentka, co se k nám donesla (📸 Roman Menšík – díky)… Měly by být nějaký ofiko fotky, tak je sem pak nahodíme, až k nám doputují…
Pořád ještě hrajeme venku!!! 🌪 Další štace bude na Hanáckým náměstí v Kroměříži. A bude to fakt parádní akce, tomu věř 🙂 Jedná se o Burger Fest 🍔🥁🎸🎤, kterej dělají dobří lidi a prostě bude to jízda. Pořadatelé zároveň nebudou nikde vybírat vstupné, takže náměstí je volně přítupný a vstup je tedy ZDARMA. My hrajeme v rámci programu v pátek 1.10. od 21:30 hodin!!! Vzali jsme tam s sebou i Critical Acclaim, kteří hrají od 20:00 hodin před náma. Tak to nepropásněte!! Pojďme si to udělat hezký. Zase po nějaké době hrajeme částečně doma 🏚 Dáme nějaký drinky, piva, burgery a na pohodu (ne, že by to jinde bylo jinak 😃)
No a hned den na to, to znamená 2.10. v sobotu, hrajeme společně s Horkýže Slíže v Bystřici pod Hostýnem ve Sportovní hale. Tento koncert už byl 3x přeložen kvůli posranýmu covidu, nyní 4. termín už snad klapne!!
Vidíme se!!! 😛

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.