Odchazeni klip info

Zdarec všem! ✌️ Nahodíme nějaký čerstvý info ne? 😜
První je, že co nevidět zveřejníme naše koncertní tažení minimálně na březen, duben, květen. Věřte, že budeme mít velmi napilno a to jako fakt hodně! V historii HF to bude zatím největší palba za sebou 🔥 Moc se na to těšíme a jsme rádi, že kapela roste a posouvá se. Jak jsme již dříve tak trochu avizovali, pojedeme komplet celé turné po boku Harlej a to napříč republikou, přesněji řečeno, až na nějakou vyjímku spíše po Čechách. Poté v květnu už vylezeme všichni ven na „open-air“ akce 🌞 a to už se ukážeme i na festivalech a akcích na Moravě (ve Slezku bohužel ne, tam zatím nic zabookovaného není).
Druhý info je taky velmi aktuální a to, že v neděli 27.2. přesně v 18:00 vypustíme do světa další novinkovej videoklip 🎥 a to k songu „Odcházení“ z naší aktuální desky Made in Bohemia! Takto je klip nastavený jako premiéra na našem Youtube kanále. Tak to sledujte 🙂 Ještě to ale připomeneme 😉 Tento novej klip vyjde cca měsíc po pořád ještě čerstvém „Skrze čas“. Pokud jste ho neviděli, tak odkaz je níže v předešlých příspěvcích.  Můžete dohnat manko 😛 Neleníme tedy a před koncertní aktivitou pouštíme zkraje roku 2 klipovky.
Třetí info je, že merch 👕👚 (trika – pánská i dámská) jsou již ve výrobě a před tím, než v březnu vyjedeme na koncerty, tak to budeme mít nachystané.
Díky za přízeň 🤘😜🤘

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.